Droogzakje calcium chloride Absortech 145 x 145 x 20 mm
Artikelnr:
12000350
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,75€ 2,12
Per Stuk
Calciumchloride droogmiddel in zakje van 145 x 145 x 20 mm. Beschermt zeer effectief tegen vocht en schimmel bij temperaturen van -20°C tot en met 80°C.
Op voorraad
- Hoge absorptiecapaciteit
- Calciumchloride werking
- Temperatuurbestendig
Jij betaalt
€ 2,42
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 227,48
Excl. BTW
€ 275,25
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit Absortech calciumchloride droogzakje van 145 x 145 x 20 mm is ideaal voor het beschermen van producten tegen vocht en schimmel. Met een inhoud tot en met 125 gram en een hoge absorptiecapaciteit van +/- 250% eigen gewicht werkt het betrouwbaar bij temperaturen van -20°C tot en met 80°C. Je voegt het eenvoudig toe aan de verpakking, waarna het direct begint met het opnemen van vocht. Geschikt voor uiteenlopende toepassingen tijdens opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000350 |
|---|---|
| Gewicht | 125 g |
| Droogmiddeleenheid | 0.075 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Pallethoeveelheid | 3008 |
| Materiaal | Calciumchloride |
| Productkleur | Wit |