Droogzakje klei 196 x 150 mm
Artikelnr:
12000316
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 46,60€ 56,39
Per Pak
Droogzakje met actieve klei in zakje van 196 x 150 mm. Neemt tot 132% vocht op en werkt 2 weken tot en met 3 maanden.
Op voorraad
- Actieve klei
- Hoge vochtopname
- Natuurproduct
Jij betaalt
€ 72,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 72,00
Excl. BTW
€ 87,12
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Dit droogzakje met actieve klei & calcium chloride in een zakje van 196 x 150 mm bevat 500 gram klei en heeft een opnamecapaciteit van 192 gram. Het natuurproduct neemt tot 132% van het eigen gewicht aan vocht op en biedt langdurige bescherming van 2 weken tot en met 3 maanden. Het is veilig in gebruik, non-toxisch en voldoet aan DIN 55473. Na gebruik mag het bij het gewone afval. Absorptie start direct na openen van de verpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000316 |
|---|---|
| Gewicht | 500 g |
| Droogmiddeleenheid | 32 |
| Lengte | 196 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Pallethoeveelheid | 1280 |
| Materiaal | Klei |
| Productkleur | Wit |