Easy load Quick Bodem/Deksel 100 x 120cm
Op voorraad
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Palletdoos Easy Load Quick is ontworpen voor het snel opzetten ervan, en voor het ergonomisch beladen van pallets. Het Easy load Quick Bodem/Deksel is 4-punts verlijmd en laat zich niet alleen versneld maar ook makkelijker opzetten, je hoeft niet lastig te vouwen of te tapen. Door het slimme opbouwsysteem kan de pallet eerst beladen worden en dan pas worden de zijkanten er ingeschoven. Hierdoor is het vullen eenvoudig en hoeft er niet over een ‘hoge’ rand heen getild te worden.
De Easy Load Quick is op voorraad leverbaar in twee uitvoeringen; europallet formaat 1200x800mm en blokpallet (industriepallet) formaat 1200x1000mm. Voor deze twee pallets zijn zijwanden ontwikkeld in extra sterk karton (251W) en in twee hoogtes, 500mm en 1000 mm hoog. De bodem/deksel en de zijwanden kunnen apart van elkaar besteld worden zodat een flexibel systeem ontstaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 21100120 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1184 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 984 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 98 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 140 |
| Percentage gerecycled materiaal | 98 |
| Karton type | Golfkarton |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |