Eindloos karton op pallet 145 x 145 mm
Artikelnr:
07002200
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,14€ 1,38
Eindloos karton op pallet met rillijnen van 145 x 145 mm, ideaal voor lange producten. Compact gestapeld en eenvoudig per lengte op maat te snijden.
Op voorraad
- Rillijnen voor vouwen
- Geschikt lange items
- Compact op pallet
Jij betaalt
€ 1,52
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 340,48
Excl. BTW
€ 411,98
Incl. BTW
- V.a.
Productomschrijving
Dit eindloos karton op pallet van 145 x 145 mm is geschikt voor het verpakken van producten en kan dankzij de rillijnen eenvoudig en snel worden gevouwen. Je snijdt het karton per gewenste lengte op maat, waardoor je efficiënt werkt en materiaal bespaart. De zigzagstapel bevat 224 meter dubbelgolf karton en past op één palletplaats. Het is gemaakt van sterk, zwavelvrij materiaal dat veilig is voor aluminium producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002200 |
|---|---|
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 224 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Gewikkeld breedte | 145 mm |
| Gewikkeld hoogte | 145 mm |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Vouwmaat | 1150 mm |