Eindloos karton op rol 150 x 150 mm x 100 m
Artikelnr:
03000054
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 177,00€ 214,17
Per Rol
Flexibel eindloos karton op rol van 150 x 150 mm x 100 meter met glad kraftpapier aan de binnenzijde voor krasvrije bescherming van lange producten.
Op voorraad
- Flexibel karton
- Beschermt oppervlak
- Hoge scheursterkte
Jij betaalt
€ 271,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 271,00
Excl. BTW
€ 327,91
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Dit eindloos karton van 150 x 150 mm wordt geleverd op een rol van 100 meter en is ideaal voor het verpakken van lange, platte producten. De buitenzijde bestaat uit flexibel golfkarton met hoge scheursterkte, terwijl de gladde kraftlaag aan de binnenzijde krassen voorkomt. Je snijdt het eenvoudig op maat en wikkelt het soepel om je product. Dankzij de minimale dikte bespaar je ruimte in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 03000054 |
|---|---|
| Gewicht | 17,08 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Pallethoeveelheid | 10 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 300 mm |