Flessendoos compleet 370 x 220 x 101mm (2 flessen)
Artikelnr:
07000325
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,16€ 3,82
Per Stuk
Flessendoos compleet voor 2 flessen (370 x 220 x 101 mm), wit dubbelgolf karton met bufferranden, autolockbodem en sluiting zonder tape.
Op voorraad
- Bufferrand kopse kant
- Net wit golfkarton
- Snelle bodem opzet
Jij betaalt
€ 4,86
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 48,60
Excl. BTW
€ 58,81
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze flessendoos compleet is geschikt voor het veilig verzenden van twee flessen wijn of sterke drank. De doos van 370 x 220 x 101 mm is gemaakt van wit dubbelgolf karton en voorzien van een interieur uit één geheel. Dankzij de autolockbodem en insteeksluiting zet je de doos snel in elkaar zonder tape. Bufferranden aan de kopse kanten zorgen voor extra schokbescherming tijdens transport. De doos wordt plano geleverd en is direct inzetbaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000325 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 101 mm |
| Aantal fles(sen) | 2 |
| Aantal interieurs | 1 |
| Pallethoeveelheid | 560 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |