Handwikkelfolie wit 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000560
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 18,13€ 21,94
Per Rol
Ondoorzichtige handwikkelfolie van 20 micron dikte, wit van kleur, biedt optimale bescherming en privacy voor palletladingen tijdens opslag en transport.
Op voorraad
- Ondoorzichtige folie
- Sterk en scheurvast
- Stabiele palletlading
Jij betaalt
€ 22,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 135,96
Excl. BTW
€ 164,51
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze witte handwikkelfolie is gemaakt van meerdere lagen LLDPE en heeft een dikte van 20 micron. De stretchfolie is ondoorzichtig en beschermt je lading tegen licht, uv straling en nieuwsgierige blikken. Dankzij de hoge scheurvastheid en maximale rek stabiliseer je eenvoudig je palletladingen. De rol heeft een lengte van 300 meter, een breedte van 50 cm en een kern van 50 mm. Geschikt voor handmatig gebruik met een folie dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000560 |
|---|---|
| Gewicht | 3,07 kg |
| Maximale stretch percentage | 50 |
| Pallethoeveelheid | 198 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 20 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Wit |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |