Kartonnen envelop bruin 285 x 405 x 25 mm
Artikelnr:
17001706
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 13,97€ 16,90
Per Pak
Kartonnen envelop bruin van 285 x 405 mm met tearstrip, stevige zijranden en vulhoogte tot 25 mm. Gemaakt van lichtgewicht golfkarton.
Op voorraad
- Lichtgewicht golfkarton
- Ruime vulhoogte
- Tearstrip sluiting
Jij betaalt
€ 18,62
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 18,62
Excl. BTW
€ 22,53
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze bruine kartonnen envelop van 285 x 405 mm is gemaakt van lichtgewicht golfkarton en heeft een maximale vulhoogte van 25 mm. De tearstrip sluiting maakt openen eenvoudig en zonder schade. Dankzij de stevige zijranden en praktische kleefstrip sluit je de envelop snel en veilig. Het lichte materiaal helpt verzendkosten laag te houden. Ideaal voor het verzenden van documenten en andere platte producten met verschillende diktes.
Specificaties
| Artikelnummer | 17001706 |
|---|---|
| Gewicht | 94 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 285 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 405 mm |
| Pallethoeveelheid | 3200 |
| Karton type | Golfkarton |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |