Machinetape PP breedte 50 mm-rollengte 660 m-↕ 32 µm
Artikelnr:
08000515
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 15,60€ 18,88
Per Rol
Transparante PP machinetape 50 mm x 660 m met hotmeltlijm. Soepel af te rollen en geschikt voor machinale verwerking van kartonnen dozen.
Op voorraad
- Hoog kleefvermogen
- Machinaal gebruik
- Sterk en soepel
Jij betaalt
€ 24,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 144,00
Excl. BTW
€ 174,24
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape van 50 mm breed en 660 meter lang is voorzien van een hotmelt belijming en geschikt voor machinale verwerking. De tape rolt soepel af en hecht snel, wat zorgt voor een efficiënte verwerking in dozenafsluitmachines. Dankzij de sterke drager sluit je kartonnen dozen betrouwbaar af. Ideaal voor gebruik in logistieke omgevingen waar snelheid en continuïteit belangrijk zijn. Alleen geschikt voor machinaal gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000515 |
|---|---|
| Gewicht | 1,56 kg |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 360 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Machinaal |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 660 m |
| Rolbreedte | 50 mm |