Monsterzakken 120 x 285+50 mm (natronkraft)
Artikelnr:
17000153
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 38,30€ 46,34
Per Pak
Verzendzak van 120 x 285+50 mm uit natronkraft met T-bodem en ponsgaatjes. Licht, stevig en geschikt voor producten tot en met 28,5 cm.
Op voorraad
- Sterk natronkraft
- Versterkte T-bodem
- Drie ponsgaatjes
Jij betaalt
€ 55,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 55,00
Excl. BTW
€ 66,55
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze verzendzak van 120 x 285+50 mm is gemaakt van sterk natronkraftpapier en volledig uit papier opgebouwd. De T-bodem en zijvouw van 50 mm zorgen voor extra stabiliteit en vulcapaciteit. Dankzij de drie ponsgaatjes is de zak geschikt voor een jotasluiting. Je verpakt eenvoudig lichte producten zoals documenten of textiel tot 28,5 cm lengte. De zak is volledig recyclebaar en neemt weinig opslagruimte in beslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000153 |
|---|---|
| Gewicht | 15 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 120 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 285 mm |
| Pallethoeveelheid | 14000 |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 50 mm |