Noppen buisfolie 50 m x 15 cm
Artikelnr:
23000215
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 34,30€ 41,50
Per Rol
Drie-laags noppen buisfolie van 50 m x 15 cm voor bescherming van smalle, kwetsbare producten tegen krassen, schokken en vuil. Eenvoudig te verwerken.
Op voorraad
- 3-laags buisfolie
- Beschermt tegen krassen
- Op maat af te snijden
Jij betaalt
€ 42,80
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 128,40
Excl. BTW
€ 155,36
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze drie-laags noppen buisfolie van 50 meter lang en 15 cm breed is gemaakt van sterk LDPE-materiaal en biedt uitstekende bescherming tegen krassen, schokken en vuil. Dankzij de buisvorm schuif je producten snel en eenvoudig in de folie, wat het verpakkingsproces versnelt. De folie vormt zich goed om het product, is op maat af te snijden en eenvoudig af te sluiten met tape. Ideaal voor het veilig verpakken van smalle, kwetsbare items.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000215 |
|---|---|
| Lengte | 50 m |
| Breedte | 15 cm |
| Pallethoeveelheid | 3 |
| Doorsnee bubbel | 9,5 mm |
| Aantal lagen | 3 |
| Foliedikte | 80 micron |
| Hoogte bubbel | 4,2 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |