Noppenfolie op rol 100 m x 100 cm
Artikelnr:
23000062
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 38,60€ 46,71
Per Rol
Standaard noppenfolie op rol van 100 m x 100 cm. Beschermt kwetsbare producten tegen schokken en krassen. Ideaal als opvulmateriaal of omwikkeling.
Op voorraad
- Lichtgewicht folie
- Schokbeschermend
- Vormt zich om product
Jij betaalt
€ 42,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 42,00
Excl. BTW
€ 50,82
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze noppenfolie op rol van 100 meter lang en 100 cm breed is gemaakt van LDPE-materiaal met een dikte van 60 micron. De luchtkussens beschermen kwetsbare producten tegen schokken, krassen en vuil. Dankzij het lage gewicht verwerk je de folie eenvoudig en bespaar je op verzendkosten. De folie vormt zich soepel om het product en is ideaal voor het opvullen van lege ruimtes of het veilig verpakken van breekbare spullen.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000062 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Foliedikte | 60 micron |
| Hoogte bubbel | 4 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 100 cm |