Noppenfolie op rol 100 m x 150 cm
Artikelnr:
23000034
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 60,00€ 72,60
Per Rol
Noppenfolie op rol van 100 m x 150 cm, gemaakt van minimaal 50% gerecycled materiaal. Ideaal voor bescherming en opvulling bij grotere producten.
Op voorraad
- Minimaal 50% rPE
- Optimaal schokbeschermend
- Waterafstotend
Jij betaalt
€ 68,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 68,00
Excl. BTW
€ 82,28
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze noppenfolie op rol van 100 meter lang en 150 cm breed is gemaakt van minimaal 50% gerecycled PE (rPE) en heeft een dikte van 50 micron. De folie is licht van gewicht, waterafstotend en vormt zich soepel om je product. Hierdoor bescherm je grotere kwetsbare goederen effectief tegen schokken, krassen en vuil. Ideaal voor het verpakken van breekbare materialen of als opvulmateriaal in dozen tijdens transport of opslag.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000034 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Aantal lagen | 2 |
| Foliedikte | 50 micron |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Hoogte bubbel | 3,5 mm |
| Materiaal | rPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 150 cm |