Noppenfolie zwaar 100 m x 100 cm
Artikelnr:
23000136
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 94,00€ 113,74
Per Rol
Zware noppenfolie van 100 m x 100 cm en 100 micron dikte. Biedt optimale bescherming voor kwetsbare producten bij industriële toepassingen.
Op voorraad
- Zware 100 micron
- Schokbeschermend
- Vormt zich om product
Jij betaalt
€ 125,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 125,00
Excl. BTW
€ 151,25
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze zware noppenfolie van 100 meter lang en 100 cm breed is gemaakt van LDPE en heeft een dikte van 100 micron. De robuuste folie vormt zich om het product en biedt uitstekende bescherming tegen schokken, krassen en vuil. Ideaal voor industriële toepassingen waarbij extra stevigheid nodig is. De luchtkussens vangen schokken op en vullen lege ruimtes in dozen. Minder flexibel bij kleine producten, maar perfect voor grotere of zwaardere items.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000136 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Foliedikte | 100 micron |
| Hoogte bubbel | 4 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 100 cm |