Papieren tape breedte 75 mm-rollengte 100 m-↕︎ 70 grams
Artikelnr:
08000245
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 9,27€ 11,22
Per Rol
Zelfklevende papieren tape van gerecycled kraftpapier met hotmeltlijm. 75 mm breed, 100 meter lang, geschikt voor dispenser met kern van 76 mm.
Op voorraad
- gerecycled
- hoge kleefkracht
- sterk kraft
Jij betaalt
€ 15,45
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 247,20
Excl. BTW
€ 299,11
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze papieren tape is gemaakt van gerecycled kraftpapier en voorzien van een hotmelt lijmlaag met hoge kleefkracht. De tape is 75 mm breed en 100 meter lang, en past op een dispenser met een kern van 76 mm. Dankzij het sterke papier en de directe hechting is deze tape ideaal voor het sluiten van kartonnen dozen. Kies de juiste maat in de tabel en bestel direct uit voorraad.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000245 |
|---|---|
| Gewicht | 670 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 70 |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 576 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 70 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 75 mm |