Papieren verzendzak 400 x 630+100 x max. ⤒ 100 mm
Artikelnr:
17000456
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 80,00€ 96,80
Per Pak
Papieren verzendzak van 400 x 630+100 x max. ⤒ 100 mm met V-bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Gemaakt van stevig, volledig recyclebaar gerecycled papier.
Op voorraad
- 100% recycled papier
- Dubbele sluitstrip
- Tearstrip zonder plastic
Jij betaalt
€ 100,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 100,00
Excl. BTW
€ 121,00
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze verzendzak van 400 x 630+100 x max. ⤒ 100 mm is gemaakt van stevig gerecycled papier en volledig recyclebaar. De V-bodem en zijvouw van 100 mm zorgen voor extra vulcapaciteit en stabiliteit. Dankzij de dubbele plakstrip en plasticvrije tearstrip verpak je eenvoudig en verwerk je retourzendingen zonder moeite. De klep van 100 mm sluit permanent en veilig af. Ideaal voor het verzenden van documenten, textiel en andere lichte producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000456 |
|---|---|
| Gewicht | 105 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 630 mm |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 50 |
| Klep | 100 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Zijvouw | 40 mm |