Paraatdoos 305 x 215 x 150 mm (max. 1.250 vel)
Artikelnr:
48000217
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,84€ 1,02
Per Stuk
Paraatdoos 305 x 215 x 150 mm voor A4-drukwerk tot 1.250 vel. Snel opzetbaar, sluit zonder tape en biedt een verzorgde presentatie.
Op voorraad
- Voor A4-drukwerk
- Snel op te zetten
- Sluiten zonder tape
Jij betaalt
€ 1,29
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 32,25
Excl. BTW
€ 39,02
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze paraatdoos van 305 x 215 x 150 mm is geschikt voor A4-drukwerk tot 1.250 vel, zoals brochures, magazines of briefpapier. De doos is gemaakt van extra stevig grijs karton en bestaat uit een aparte bodem en een telescopische deksel. Dankzij de autolockbodem en zelfstabiliserende zijkanten zet je de doos snel op. De deksel sluit strak zonder tape of lijm. Een efficiënte en nette verpakkingsoplossing voor professioneel drukwerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000217 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Kwaliteit gram per m2 | 600 |
| Pallethoeveelheid | 3600 |
| Aantal te verpakken producten | 1250 vel |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Grijs |