U-Schuimprofiel 2 m x 35 x 43 mm
Artikelnr:
44003583
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,42€ 1,72
Per Stuk
U profiel van flexibel schuim, 2 meter lang en 35 x 43 mm groot met 11 mm dikte. Beschermt middelgrote randen en hoeken.
Op voorraad
- Hoge klemkracht
- Herbruikbaar
- Makkelijk snijdbaar
Jij betaalt
€ 1,78
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 178,00
Excl. BTW
€ 215,38
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit schuimprofiel in u vorm is 2 meter lang en heeft een afmeting van 35 x 43 mm met een schuimdikte van 11 mm. Het profiel is geschikt voor het beschermen van middelgrote randen en hoeken van producten zoals meubels of panelen. Dankzij de hoge klemkracht blijft het stevig zitten. Gemaakt van PE-schuim met een densiteit van 33 ± 3 kg/m³. Flexibel, waterafstotend, herbruikbaar en eenvoudig op maat te snijden. Kleur: ocean green.
Specificaties
| Artikelnummer | 44003583 |
|---|---|
| Lengte | 2 m |
| Breedte | 35 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Pallethoeveelheid | 400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 100 |
| Materiaal | PE |
| Productkleur | Ocean green |