UN doos dubbelgolf 390 x 390 x 430 mm
Artikelnr:
07001879
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 14,08€ 17,04
Per Stuk
Dubbelgolf UN-doos van 390 x 390 x 430 mm, UN-gecertificeerd en plano geleverd voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 10 kg.
Op voorraad
- UN-goedkeurd
- Stevig dubbelgolf
- Compact formaat
Jij betaalt
€ 21,66
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 108,30
Excl. BTW
€ 131,04
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze UN gekeurde doos van 390 x 390 x 430 mm is vervaardigd uit stevig dubbelgolf karton en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 10 kg. De doos voldoet aan internationale transportvoorschriften voor weg, spoor, zee en lucht. Je sluit de doos eenvoudig met tape of papieren plakband. Binnenverpakking zoals zakken en opvulmateriaal wordt apart geleverd. De doos is plano geleverd en voorzien van een duidelijk zichtbaar UN-label.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001879 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 390 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 390 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 80 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 65,4 dm³ |