Vouwdoos wit 250 x 200 x 150 mm
Artikelnr:
07000239
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,18€ 1,43
Per Stuk
Vouwdoos wit 250 x 200 x 150 mm. Bedrukbaar, ruimtebesparend en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Niet op voorraad
- Professionele uitstraling
- Bedrukbaar
- Geschikt tot 10 kg
Jij betaalt
€ 1,68
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 25,20
Excl. BTW
€ 30,49
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Vouwdoos wit 250 x 200 x 150 mm. Gemaakt van stevig dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg. De doos heeft een professionele uitstraling en is dankzij de witte buitenzijde goed te bedrukken. Uitgevoerd volgens FEFCO 0201 met flappen aan de boven- en onderzijde. Je sluit de doos eenvoudig met tape. Door de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Ideaal voor bescherming, opslag en verzending van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000239 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 720 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |