Autolockdoos dubbele plakstrip 213 x 153 x 109 mm
Artikelnr:
07011203
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,87€ 1,05
Per Stuk
Autolockdoos dubbele plakstrip 213 x 153 x 109 mm met automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Handig voor retouren en eenvoudig te openen zonder hulpmiddel.
Op voorraad
- Dubbele plakstrip
- Zelfsluitende bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 1,34
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 26,80
Excl. BTW
€ 32,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos dubbele plakstrip van 213 x 153 x 109 mm is gemaakt van bruin enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de dubbele plakstrip. Ideaal voor retourzendingen. De tearstrip maakt openen eenvoudig zonder mes of schaar. Geschikt voor producten tot en met 5 kg en perfect voor kleinere zendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07011203 |
|---|---|
| DIN formaat | A5 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 213 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 109 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1920 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |