Autolockdoos dubbele plakstrip 370 x 280 x 173 mm
Artikelnr:
07011213
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,92€ 2,32
Per Stuk
Autolockdoos dubbele plakstrip 370 x 280 x 173 mm met automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Handig voor retouren en snel te openen zonder hulpmiddel.
Op voorraad
- Dubbele plakstrip
- Zelfsluitende bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 2,96
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,20
Excl. BTW
€ 71,63
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos dubbele plakstrip van 370 x 280 x 173 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, dubbele plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig met de zelfklevende sluiting. De tweede plakstrip is ideaal voor retourzendingen. Dankzij de tearstrip opent de ontvanger de doos eenvoudig zonder hulpmiddel. Geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07011213 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 370 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 173 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 500 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |