Autolockdoos plakstrip 160 x 130 x 70 mm
Artikelnr:
07021350
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,58€ 0,70
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip basic 160 x 130 x 70 mm met automatische bodem en plakstrip. Lichtgewicht, snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Lichtgewicht ontwerp
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 0,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,80
Excl. BTW
€ 21,54
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip basic van 160 x 130 x 70 mm is een compacte en lichtgewicht verzenddoos van enkelgolf karton. Dankzij de automatische bodem zet je de doos snel op zonder tape. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting in één handeling. Ideaal voor lichte producten tot en met 5 kg. De doos is goed te recyclen, geschikt voor transport en opslag, en past binnen de formaten tot en met 42 cm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021350 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 4420 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |