Autolockdoos plakstrip 260 x 200 x 160 mm
Artikelnr:
07021360
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,09€ 1,32
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip basic 260 x 200 x 160 mm met automatische bodem en plakstrip. Lichtgewicht, snel opgezet en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Lichtgewicht ontwerp
- Zelfklevende sluiting
Jij betaalt
€ 1,68
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,60
Excl. BTW
€ 40,66
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip basic van 260 x 200 x 160 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem en zelfklevende sluiting. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de plakstrip. Dankzij het lichte ontwerp en de stevige constructie is deze doos ideaal voor het verpakken van producten tot en met 5 kg. Geschikt voor transport, opslag en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07021360 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |