Brievenbusdoosje A4 305 x 220 x 28 mm
Artikelnr:
48000441
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,28€ 0,34
Per Stuk
Stevig brievenbusdoosje A4 van enkelgolf karton, formaat 305 x 220 x 28 mm. Plat geleverd, snel op te zetten en geschikt voor brievenbusverzending.
Op voorraad
- A4-formaat
- Lage portokosten
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,28
€ 1,13
incl. BTW
€ 0,93
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Dit stevig brievenbusdoosje A4 van 305 x 220 x 28 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voldoet aan fefco 0201. De doos wordt plano geleverd en is snel op te zetten dankzij de tapevrije klepsluiting. Door het compacte ontwerp past de doos door de brievenbus, wat portokosten verlaagt. Ideaal voor kleine producten tot en met 5 kg. Goed stapelbaar, geschikt voor transport en eenvoudig op te slaan.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000441 |
|---|---|
| Gewicht | 140 g |
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |