Brievenbusdoosje wit 225 x 90 x 28 mm
Artikelnr:
48000447
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,13€ 0,16
Per Stuk
Brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 225 x 90 x 28 mm. Plat geleverd, snel op te zetten en voordelig te verzenden via de brievenbus.
Op voorraad
- Plano aanlevering
- Lage portokosten
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,13
€ 0,53
incl. BTW
€ 0,44
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Dit stevige brievenbusdoosje van 225 x 90 x 28 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voldoet aan fefco 0201. De doos wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten dankzij de tapevrije sluiting. Door het compacte formaat past de doos door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. Licht van gewicht, goed stapelbaar en geschikt voor artikelen tot en met 5 kg. Ideaal voor kleine, platte producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000447 |
|---|---|
| Gewicht | 35 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Pallethoeveelheid | 5850 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |