Exportkist standaard 480 x 280 x 280 mm
Artikelnr:
18002508
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 21,85€ 26,44
Per Stuk
De Exportkist Standaard 480 x 280 x 280 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van metalen hoekprofielen. Ideaal voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 33,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,70
Excl. BTW
€ 40,78
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 480 x 280 x 280 mm is een compacte en stevige kist voor internationaal transport. Gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van sterke metalen hoekprofielen. Dankzij het lage gewicht en de slimme constructie bouw je de kist eenvoudig op, zonder hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 18002508 |
|---|---|
| Gewicht | 4,2 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 480 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Lengte | 495 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |