Exportkist standaard 780 x 580 x 380 mm
Artikelnr:
18003514
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 43,30€ 52,39
Per Stuk
De Exportkist Standaard 780 x 580 x 380 mm is lichtgewicht, snel op te bouwen en voorzien van metalen hoekprofielen. Geschikt voor internationaal transport.
Op voorraad
- Snel op te bouwen
- Lichtgewicht'
- Hoekprofielen metaal
Jij betaalt
€ 67,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 67,00
Excl. BTW
€ 81,07
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
De Exportkist Standaard 780 x 580 x 380 mm is een stevige houten kist voor internationaal transport. Deze lichtgewicht kist is gemaakt van 6 mm dik berkenlaminaat en voorzien van sterke metalen hoekprofielen. Dankzij het slimme ontwerp zet je de kist snel en eenvoudig op, zonder extra hulp. De kist is ISPM 15 gecertificeerd, kiem- en insectenvrij, meermalig inzetbaar en wordt plano geleverd voor efficiënte opslag en lagere transportkosten.
Specificaties
| Artikelnummer | 18003514 |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 580 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 380 mm |
| Lengte | 795 mm |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Pallethoeveelheid | 50 |
| Materiaal | Hout |