Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm
Artikelnr:
07002912
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,85€ 1,03
Per Stuk
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm met witte buitenzijde en rode binnenkant. Gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,00
Excl. BTW
€ 47,19
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm is gemaakt van dubbelgolf karton en geschikt voor producten tot en met 10 kg. De witte buitenzijde en rode binnenkant zorgen voor een opvallende presentatie. De doos wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan de boven- en onderzijde. Een stevige en visueel aantrekkelijke keuze voor opslag, bescherming en transport van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002912 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Rood |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |