Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm
Artikelnr:
07002942
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,85€ 1,03
Per Stuk
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm met blauwe binnenzijde. Gemaakt van dubbelgolf karton, geschikt tot en met 10 kg en opgevouwen geleverd.
Op voorraad
- Visueel opvallend
- Tot 10 kg belastbaar
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 39,00
Excl. BTW
€ 47,19
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Gekleurde dozen 300 x 250 x 150 mm is gemaakt van dubbelgolf karton en heeft een witte buitenkant met een opvallende blauwe binnenzijde. De doos is geschikt voor producten tot en met 10 kg en wordt opgevouwen geleverd, wat ruimte bespaart in opslag en transport. Dankzij de FEFCO 0201 constructie met flappen aan de boven- en onderzijde zet je de doos eenvoudig in elkaar. Ideaal voor bescherming, opslag en verzending van middelgrote producten.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002942 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 300 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 960 |
| Buiten / binnen kleur | Wit/Blauw |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |