Kraft envelop wit 162 x 229 x 50 mm
Artikelnr:
17000840
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 26,30€ 31,82
Per Pak
Stevige kraft envelop wit van 162 x 229 x 50 mm met drie lagen papier, zijvouw en zelfklevende sluiting. Gemaakt van 100% gerecycled papier.
Op voorraad
- 3 lagen papier
- Gerecycled materiaal
- Zijvouw tot 50 mm
Jij betaalt
€ 40,40
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 40,40
Excl. BTW
€ 48,88
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze kraft envelop wit van 162 x 229 x 50 mm is gemaakt van 100% gerecycled papier en bestaat uit drie lagen, waarvan de middelste gegolfd is voor extra buffering. De zijvouw tot 50 mm maakt het mogelijk om dikkere of onregelmatige producten veilig te verzenden. Dankzij de sterke zelfklevende sluiting blijft de inhoud goed beschermd tijdens transport. De gladde binnenzijde zorgt voor eenvoudig vullen. Een stevige en lichtgewicht keuze voor veilige verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000840 |
|---|---|
| Gewicht | 41 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 162 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 229 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |