Kraft envelop wit 176 x 250 x 50 mm
Artikelnr:
17000842
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 28,00€ 33,88
Per Pak
Stevige kraft envelop wit van 176 x 250 x 50 mm met drie lagen papier, zijvouw en zelfklevende sluiting. Gemaakt van 100% gerecycled papier.
Op voorraad
- 3 lagen papier
- Gerecycled materiaal
- Zijvouw tot 50 mm
Jij betaalt
€ 43,10
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 43,10
Excl. BTW
€ 52,15
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Deze kraft envelop wit van 176 x 250 x 50 mm is opgebouwd uit drie lagen papier, met een gegolfde tussenlaag voor extra buffering. De zijvouw tot 50 mm biedt ruimte aan dikkere of onregelmatige producten. De gladde binnenzijde maakt het vullen eenvoudig en de sterke zelfklevende sluiting zorgt voor een veilige verzending. Gemaakt van 100% gerecycled papier en volledig recyclebaar. Licht van gewicht en geschikt voor formaten tot en met 250 mm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 17000842 |
|---|---|
| Gewicht | 45 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 176 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 250 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Pallethoeveelheid | 6000 |
| Klep | 80 mm |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |