Krimpfolie op rol PPE 1.067 m x 45 cm
Artikelnr:
42001584
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 140,00€ 169,40
Per Rol
Dubbelgevouwen PPE krimpfolie op rol van 1.067 meter lang en 45 cm breed. Biaxiaal krimpend en beschermend tegen vocht, krassen en schuren.
Op voorraad
- Dubbelgevouwen folie
- Strakke presentatie
- Biaxiaal krimpend
Jij betaalt
€ 199,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 199,00
Excl. BTW
€ 240,79
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze PPE krimpfolie van 1.067 meter op een rol van 45 cm breed is dubbelgevouwen en biaxiaal krimpend. De folie krimpt in zowel de lengte als de breedte, waardoor je producten strak en stevig verpakt. Met een dikte van 19 micron biedt deze heldere folie bescherming tegen vocht, krassen en schuren. Je gebruikt de folie met een sealapparaat of krimptafel. Geschikt voor diverse toepassingen waarbij presentatie en bescherming samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 42001584 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 24 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 19 micron |
| Formaat toegeslagen | 45 cm |
| Materiaal | PPE |
| Rol inhoud | 900 m² |
| Rollengte | 1067 m |
| Rolbreedte | 45 cm |