Krimpfolie op rol PPE 1.067 m x 55 cm
Artikelnr:
42001586
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 176,00€ 212,96
Per Rol
Dubbelgevouwen PPE krimpfolie op rol van 1.067 meter lang en 55 cm breed. Biaxiaal krimpend en beschermend tegen vocht, krassen en schuren.
Op voorraad
- Dubbelgevouwen folie
- Strakke presentatie
- Biaxiaal krimpend
Jij betaalt
€ 252,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 252,00
Excl. BTW
€ 304,92
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze PPE krimpfolie van 1.067 meter op een rol van 55 cm breed is dubbelgevouwen en biaxiaal krimpend. De folie krimpt in zowel de lengte als de breedte, waardoor je producten strak en stevig verpakt. Met een dikte van 19 micron biedt deze heldere folie bescherming tegen vocht, krassen en schuren. Je gebruikt de folie met een sealapparaat of krimptafel. Geschikt voor diverse toepassingen waarbij presentatie en bescherming samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 42001586 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 24 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 19 micron |
| Formaat toegeslagen | 55 cm |
| Materiaal | PPE |
| Rol inhoud | 1100 m² |
| Rollengte | 1067 m |
| Rolbreedte | 55 cm |