Krimpfolie op rol PVC 180 m x 35 cm
Artikelnr:
42000609
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 34,80€ 42,11
Per Rol
Heldere PVC krimpfolie op rol van 180 meter lang en 35 cm breed. Krimpt strak om producten en beschermt tegen vocht, stof en krassen.
Op voorraad
- Sterke heldere folie
- Biaxiaal krimpend
- Beschermt tegen vocht
Jij betaalt
€ 49,70
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 198,80
Excl. BTW
€ 240,55
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze PVC krimpfolie van 180 meter op een rol van 35 cm breed is ideaal voor het bundelen en beschermen van producten. De folie is biaxiaal krimpend en krimpt strak om de inhoud voor een stevige en heldere verpakking. Met een dikte van 18 micron biedt deze folie betrouwbare bescherming tegen vocht, stof en krassen. Geschikt voor gebruik met een sealapparaat of krimptafel en toepasbaar bij diverse formaten en toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 42000609 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 240 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 18 micron |
| Formaat toegeslagen | 35 cm |
| Materiaal | PVC |
| Rol inhoud | 126 m² |
| Rollengte | 180 m |
| Rolbreedte | 35 cm |