Krimpfolie op rol PVC 400 m x 60 cm
Artikelnr:
42003637
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 152,00€ 183,92
Per Rol
Heldere PVC krimpfolie op rol van 400 meter lang en 60 cm breed. Biaxiaal krimpend en beschermend tegen vocht, stof en krassen tijdens transport.
Op voorraad
- Sterke heldere folie
- Biaxiaal krimpend
- Beschermt tegen vocht
Jij betaalt
€ 217,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 217,00
Excl. BTW
€ 262,57
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PVC krimpfolie van 400 meter op een rol van 60 cm breed is ideaal voor het strak verpakken van producten. De folie is 30 micron dik, biaxiaal krimpend en vormt zich nauwsluitend om de inhoud. Dit zorgt voor een stevige bundeling en een heldere presentatie. De folie beschermt tegen vocht, stof en krassen en is geschikt voor diverse toepassingen. Gebruik in combinatie met een sealapparaat of krimptafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 42003637 |
|---|---|
| Diameter | 30 cm |
| Pallethoeveelheid | 40 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Foliedikte | 30 micron |
| Formaat toegeslagen | 60 cm |
| Materiaal | PVC |
| Rol inhoud | 480 m² |
| Rollengte | 400 m |
| Rolbreedte | 60 cm |