Noppenfolie dik 100 m x 120 cm (perf. 40+80 x 60 cm)
Artikelnr:
23000197
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 89,00€ 107,69
Per Rol
Drie-laags noppenfolie dik van 100 m x 120 cm op geperforeerde vellen. Biedt hoge doorsteekweerstand en bescherming voor scherpe of kwetsbare producten.
Op voorraad
- Drie lagen folie
- Geperforeerd vellen
- Hoge doorsteekweerstand
Jij betaalt
€ 118,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 118,00
Excl. BTW
€ 142,78
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze drie-laags noppenfolie dik van 100 meter lang en 120 cm breed is geperforeerd in vellen van 40 x 60 cm. De stevige LDPE-structuur biedt hoge doorsteekweerstand en beschermt kwetsbare of scherpe producten tegen schokken, krassen en vuil. Dankzij de perforatierand scheur je de folie eenvoudig af zonder hulpmiddelen. De gladde buitenzijde voorkomt nopafdrukken en de folie vormt zich goed om het product voor een veilige verpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000197 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 1 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Aantal lagen | 3 |
| Foliedikte | 75 micron |
| Hoogte bubbel | 4 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 120 cm |