Noppenfolie dik 100 m x 50 cm
Artikelnr:
23000165
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 36,60€ 44,29
Per Rol
Drie-laags noppenfolie dik van 100 m x 50 cm met gladde buitenzijde en hoge doorsteekweerstand, geschikt voor zware en kwetsbare producten.
Op voorraad
- Drie lagen folie
- Hoge doorsteekweerstand
- Glad aan beide zijden
Jij betaalt
€ 53,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 106,00
Excl. BTW
€ 128,26
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze drie-laagse luchtkussenfolie van 100 meter lang en 50 cm breed is gemaakt van LDPE en heeft een gladde afwerking aan beide zijden. De folie biedt een hoge doorsteekweerstand en voorkomt nopafdrukken op kwetsbare producten. Dankzij de extra sterke en scheurbestendige structuur is deze rol geschikt voor het verpakken van zware of scherpe producten. Ideaal voor toepassingen waarbij bescherming tegen schokken, krassen en vuil essentieel is.
Specificaties
| Artikelnummer | 23000165 |
|---|---|
| Pallethoeveelheid | 2 |
| Doorsnee bubbel | 10 mm |
| Aantal lagen | 3 |
| Foliedikte | 75 micron |
| Hoogte bubbel | 4 mm |
| Materiaal | LDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 100 m |
| Rolbreedte | 50 cm |