Palletdoos inka 1180 x 780 x 1070 mm
Artikelnr:
21000383
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 18,59€ 22,49
Per Stuk
Palletdoos inka 1180 x 780 x 1070 mm is een stevige dubbelgolf doos met laadklep, geschikt voor bevestiging op een inkapallet met nagels.
Op voorraad
- Geschikt voor Inkapallet
- Bevestiging met nagels
- ISPM15 goedgekeurd
Jij betaalt
€ 28,60
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,60
Excl. BTW
€ 34,61
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos inka van 1180 x 780 x 1070 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en ISPM15-goedgekeurd. De doos is voorzien van een handige laadklep en geschikt voor bevestiging op een inkapallet van 1200x800 mm met vier kunststof nagels (apart te bestellen). Je gebruikt de doos flexibel met of zonder pallet. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. De doos wordt exclusief pallet en nagels geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000383 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1070 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 95 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |