Palletdoos inka 1180 x 780 x 770 mm
Artikelnr:
21000382
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 18,19€ 22,01
Per Stuk
Palletdoos inka 1180 x 780 x 770 mm is een stevige dubbelgolf doos, ISPM15-goedgekeurd en geschikt voor bevestiging op inkapallets met kunststof nagels.
Op voorraad
- Geschikt voor Inkapallet
- Bevestiging met nagels
- ISPM15 goedgekeurd
Jij betaalt
€ 28,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,00
Excl. BTW
€ 33,88
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos inka van 1180 x 780 x 770 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en ISPM15-goedgekeurd voor internationaal transport. De doos is afgestemd op inkapallets van 1200x800 mm en wordt met vier kunststof nagels (apart te bestellen) stevig bevestigd. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. De doos is licht in gewicht, eenvoudig op te zetten en geschikt voor gebruik met of zonder inkapallet.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000382 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1180 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 780 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 770 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 790 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 95 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |