Postdoos klep met sluitlip 305 x 215 x 80 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001348
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,97€ 1,17
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 305 x 215 x 80 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, voordelig en geschikt voor lichte producten tot en met 80 mm lengte.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Voordelige keuze
- Snel op te zetten
Jij betaalt
€ 1,49
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 29,80
Excl. BTW
€ 36,06
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 305 x 215 x 80 mm is gemaakt van bruin enkelgolfkarton en voorzien van een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat het inpakproces versnelt. De doos is geschikt voor lichte producten tot en met 80 mm lengte en wordt plano geleverd. Dankzij de stevige constructie en voordelige prijs is dit een efficiënte keuze voor dagelijks gebruik en professionele verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001348 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |