Postdoos klep met sluitlip 330 x 110 x 100 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07001349
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,79€ 0,96
Per Stuk
Postdoos klep met sluitlip 330 x 110 x 100 mm met autolockbodem. Snel op te zetten, voordelig en geschikt voor lichte producten tot en met 40 cm lengte.
Op voorraad
- Zelfsluitende bodem
- Voordelige keuze
- Snel op te zetten
Jij betaalt
€ 1,22
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 24,40
Excl. BTW
€ 29,52
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos klep met sluitlip van 330 x 110 x 100 mm is gemaakt van bruin enkelgolfkarton en heeft een vlakke autolockbodem en insteekklep. Je zet de doos snel op zonder tape, wat zorgt voor een efficiënter verpakkingsproces. De doos is geschikt voor lichte producten tot en met 40 cm lengte en wordt plano geleverd. Een voordelige en praktische keuze voor dagelijks gebruik, opslag en verzending van kleinere artikelen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001349 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 330 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 110 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |