Postdoos klep met sluitlip type 2 160 x 70 x 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000930
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,37€ 0,45
Per Stuk
Postdoos 160 x 70 x 70 mm van enkelgolfkarton met klepsluiting. Tapevrij te sluiten, plat geleverd en ideaal voor compacte, nette verzendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Weinig opslag nodig
- Strakke uitstraling
Jij betaalt
€ 0,62
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 31,00
Excl. BTW
€ 37,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 160 x 70 x 70 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voorzien van een sluitklep met insteeksluiting aan de bovenzijde. De klep valt netjes in de doos en zorgt voor een verzorgde afwerking. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. De bruine dozen worden plano geleverd en zijn geschikt voor compacte, nette verzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000930 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 3000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |