Postdoos klep met sluitlip type 2 290 x 140 x 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000948
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,71€ 0,86
Per Stuk
Postdoos 290 x 140 x 70 mm van enkelgolfkarton met klepsluiting. Tapevrij te sluiten, plat geleverd en geschikt voor nette, compacte verzendingen.
Op voorraad
- Gemakkelijk sluiten
- Weinig opslag nodig
- Strakke uitstraling
Jij betaalt
€ 1,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 59,50
Excl. BTW
€ 72,00
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 290 x 140 x 70 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voorzien van een sluitklep met insteeksluiting aan de bovenzijde. De klep valt netjes in de doos en zorgt voor een verzorgde afwerking. Je zet de doos snel op zonder tape, wat tijd en materiaal bespaart. De bruine dozen worden plano geleverd en zijn ideaal voor compacte en representatieve verzendingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000948 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 290 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |