Postdoos wit 110 x 80 x 60 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000307
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,55€ 0,67
Per Stuk
Postdoos 110 x 80 x 60 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 0,85
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 42,50
Excl. BTW
€ 51,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 110 x 80 x 60 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. Dankzij de zelfsluitende bodem en insteekklep zet je de doos snel en zonder tape in elkaar. De witte buitenkant zorgt voor een nette en professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000307 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 110 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 80 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 60 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2400 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |