Postdoos wit 485 x 260 x 185 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07000316
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,75€ 3,33
Per Stuk
Postdoos 485 x 260 x 185 mm van stevig enkelgolfkarton met zelfsluitende bodem. Witte buitenkant, snel op te zetten en geschikt voor verzending.
Op voorraad
- Bodem sluit zelf
- Prijsbewuste optie
- Snel opzetbaar
Jij betaalt
€ 4,23
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 105,75
Excl. BTW
€ 127,96
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze postdoos van 485 x 260 x 185 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en voldoet aan de FEFCO 0421 standaard. De doos heeft een zelfsluitende bodem en insteekklep, waardoor je geen tape nodig hebt. De witte buitenkant zorgt voor een professionele uitstraling, terwijl de bruine binnenkant extra stevigheid biedt. Plano geleverd en goed te recyclen.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000316 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 485 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 260 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 185 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 300 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |