PVC Tape breedte 25 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000155
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,69€ 2,04
Per Rol
Transparante PVC tape van 66 m x 25 mm met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor smalle, zware toepassingen.
Op voorraad
- geruisloos
- sterk
- snelle hechting
Jij betaalt
€ 2,41
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 173,52
Excl. BTW
€ 209,96
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PVC tape van 66 meter lang en 25 mm breed is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. Dankzij de smalle breedte is deze tape ideaal voor kleinere verpakkingen of nauwkeurige toepassingen. De tape rolt geruisloos af en is prettig in gebruik, ook in stille werkomgevingen. Geschikt voor dispensers met een kern van 76 mm. Voeg eenvoudig de juiste variant toe aan je winkelwagen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000155 |
|---|---|
| Gewicht | 120 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 4320 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 25 mm |