PVC Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000158
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,31€ 2,80
Per Rol
Transparante PVC tape van 66 m x 50 mm met solventlijm. Geruisloos af te rollen en geschikt voor zware dozen en langdurige opslag.
Op voorraad
- geruisloos
- sterk
- snelle hechting
Jij betaalt
€ 3,30
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 118,80
Excl. BTW
€ 143,75
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PVC tape van 66 meter lang en 50 mm breed is voorzien van een solvent belijming die direct hecht en langdurig blijft zitten. Dankzij de hoge kleefkracht en sterke drager is deze tape geschikt voor het sluiten van zware dozen en langdurige opslag. De tape rolt geruisloos af, wat prettig is in stille werkomgevingen. Gebruik de tape met een dispenser voor een efficiënte en nette verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000158 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |