Silicagel zakje 100 x 65 mm
Artikelnr:
12000301
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 74,00€ 89,54
Per Pak
Silicagel droogmiddel in zakje van 100 x 65 mm. Absorbeert tot 35% vocht en werkt direct in kleine verpakkingen tot en met 25 gram.
Op voorraad
- Silica Gel korrels
- Absorbeert 35% vocht
- Zakjes 5–25 gram
Jij betaalt
€ 105,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 105,00
Excl. BTW
€ 127,05
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Dit silicagel zakje van 100 x 65 mm bevat 25 gram Silica Gel korrels en is geschikt voor compacte verpakkingen. Het droogmiddel absorbeert tot 35% van het eigen gewicht aan vocht, met een opnamecapaciteit van 6 gram. Dankzij de directe werking beschermt het effectief tegen schimmel en condens. Je doseert eenvoudig per verpakking. Let op: na gebruik moet het zakje als chemisch afval worden afgevoerd volgens DIN 55473.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000301 |
|---|---|
| Gewicht | 25 g |
| Droogmiddeleenheid | 1 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Pallethoeveelheid | 13200 |
| Materiaal | Silica |
| Productkleur | Wit |