Silicagel zakje 82 x 47 mm
Artikelnr:
12000302
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 82,00€ 99,22
Per Pak
Silicagel droogmiddel in zakje van 82 x 47 mm. Absorbeert tot 35% vocht en werkt direct in kleine verpakkingen tot en met 25 gram.
Op voorraad
- Silica Gel korrels
- Absorbeert 35% vocht
- Zakjes 5–25 gram
Jij betaalt
€ 117,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 117,00
Excl. BTW
€ 141,57
Incl. BTW
- V.a. per pak
Productomschrijving
Dit silicagel zakje van 82 x 47 mm bevat 12,5 gram Silica Gel korrels en is geschikt voor kleine verpakkingen. Het droogmiddel absorbeert tot 35% van het eigen gewicht aan vocht, met een opnamecapaciteit van 3 gram. Dankzij de directe werking beschermt het effectief tegen schimmel en condens. Het zakje voldoet aan DIN 55473 en moet na gebruik als chemisch afval worden afgevoerd. Ideaal voor nauwkeurige dosering in compacte toepassingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 12000302 |
|---|---|
| Gewicht | 12,5 g |
| Droogmiddeleenheid | 0.5 |
| Lengte | 82 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Pallethoeveelheid | 24000 |
| Materiaal | Silica |
| Productkleur | Wit |